O FIRMIE

Softleasing w kontekście leasingu oprogramowania jest kontynuacją i rozwinięciem unikalnego modelu biznesowego stworzonego niegdyś przez Leasing 3000 i z powodzeniem realizowanego przez ponad dekadę. Ideą tego rozwiązania było finansowanie zakupów sprzętu komputerowego   i oprogramowania w ścisłej współpracy ze sprzedawcami z naciskiem na autoryzowanych dealerów oprogramowania Autodesk. Właśnie programy inżynierskie są podstawową pozycją w portfelu leasingu oprogramowania Softleasing. Współpraca z dostawcami oprogramowania przynosi obopólne korzyści. Dobrze zorganizowane narzędzie finansowania zakupu oprogramowania stanowi bowiem silną dźwignie aktywizacji sprzedaży.

Ale Softleasing to nie tylko leasing oprogramowania i komputerów. Softleasing to kompleksowe narzędzie finansowania technologii. Z powodzeniem finansujemy zakup nowoczesnych maszyn i urządzeń. Zarówno pojedynczych stanowisk jak i linii technologicznych. Finansujemy nowoczesne wyposażenie biur, sklepów, restauracji. Pomagamy w zakupie mebli i sprzętu gastronomicznego gdzie również współpracujemy z naszymi partnerami.

W chwili obecnej również sprzęt medyczny jest nasycony nowoczesną technologią i pełen rozwiązań informatycznych. Finansujemy zakup sprzętu medycznego dla szerokiego grona przedstawicieli branży medycznej przy wykorzystaniu uproszczonych procedur leasingowych z pominięciem dokumentów finansowych.

Leasing środków transportu to istotne uzupełnienie portfela leasingowego Softleasing. Każdy przedsiębiorca prędzej czy później rozważa sfinansowanie zakupu swojego nowego samochodu na drodze leasingu. Takie rozwiązanie jest najbardziej naturalne. Leasing samochodów osobowych jak i leasing samochodów ciężarowych stanowi znaczącą część naszej działalności. Szczególnie chętnie robimy to dla stałych klientów w ramach kompleksowej obsługi finansowej.

I tu dochodzimy do drugiego kontekstu marki Softleasing. Otóż staramy się aby proces uzyskania finansowania leasingiem był dla naszych klientów lekki, prosty i przyjemny. Po prostu soft. Finansowanie wymaga bowiem zarówno kreatywności jak i elastyczności.

 

Doradcy finansowi BIURA FINANSOWEGO Softleasing są autoryzowanymi przedstawicielami:

EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU LEASINGOWEGO SA                                               

428396_327012000717087_782894554_n

 

Copyright 2023 © softleasing.pl     
Projekt i wykonanie domena.pl